teksty za darmo

Każdy kto pozycjonuje strony posiada swoje zaplecze a przynajmniej powinien posiadać i potrzebuje TYSIĘCY wersji tekstów, opisów, komentarzy.

Jeśli nie posiadamy zaplecza to i tak piszemy artykuły i wstawiamy je na fora dyskusyjne lub blogi linkując swoje strony.

Piszemy komentarze, piszemy opisy w katalogach. Każdy jednak wymaga od nas aby kolejny opis różnił się od poprzedniego oraz od pozostałych.

 

Powiedzcie mi kto jest w stanie wymyślić 1000 wersji opisu i to w 1 dzień, raczej człowiek nie jest w stanie tego zrobić.

Pisząc 10 artykułów dziennie napisanie 1000 wersji artykułów zajęło by nam 100 dni, trzeba by być masochistą aby robić to samemu.

Ostatnio potrzebowałem dodać kilkanaście katalogów stron do jednego katalogu, na dodatek do tego samego działu, jak to zrobić jak każdy katalog jest o tym samym, czyli  jest to płatny katalog stron.

Wpadłem na pomysł aby zrobić sobie generator treści, nie jest to mieszacz treści ale inteligentny generator podmieniający synonimy.

Narzędzie jest tak skuteczne że z 20 zdań wygenerowało mi  3000 różnych opisów po 4 zdania. Oczywiście nie potrzebowałem  takiej ilości różnych tekstów, poza tym większość na oko wyglądała podobnie.

Potrzebowałem jedynie 16 różnych opisów katalogów stron, a że opisów było sporo więc dopisałem sobie funkcję sprawdzającą podobieństwo dwóch tekstów oraz odległość Levenshteina między nimi.

To pozwoliło na uzyskanie znacząco różnych od siebie tekstów. Skuteczność tego narzędzia jest tak ogromna że postanowiłem napisać narzędzie dla wszystkich osób potrzebujących sporo wersji tekstów, opisów przedmiotów, komentarzy, opisów dla wpisów do katalogów.

Moja bazowa wersja nie posiada panelu administracji, formularzy dodawania, oraz edycji tekstów, synonimów.

Wszystko robiłem za pomocą phpMyAdmina, było to trochę uciążliwe ale przecież robiłem to dla siebie bo była potrzeba wygenerować szybko unikalne teksty.

Tak jak wspomniałem wcześniej postanowiłem się podzielić moim wynalazkiem (za symboliczną złotówkę) dlatego powstaje narzędzie do generowania unikalnych treści.

Niebawem napisze coś więcej na ten temat.